Moderní trendy mají skutečně přírodní vzhled

K hlavním trendům v oblasti interiérových obkladů a dlažeb patří například velké formáty a přirozeně přírodní vzhled. Co se dříve dělalo ručně a z pravého opracovaného dřeva, tak v dnešní době skvěle nahradí technologie digitálního tisku. Je až neuvěřitelné, jak vytvoří dokonalou imitaci jakéhokoliv dekoru. Potom ale je skutečně na první pohled těžko rozeznat imitaci od pravého přírodního materiálu, kamene, dřeva, cihel nebo betonu. Ačkoliv prozatím stále vítězí dřevo, přesněji jeho imitace. Ovšem věrná kopie, která má suky, praskliny atd.kuchyně s bílou dvojzásuvkou u země

Obklady nejsou jediným trendem

Do takto vytvořených obkladových stěn nebo i malby či tapety, je třeba pustit i vhodný design zásuvek a vypínačů, které budou vytvářet další moderní trend. Přirozeně v dnešní době je velmi slušný výběr těchto komponentů, tudíž je z čeho vybírat. Unica Basic Lightpark.cz přináší řešení do každé situace a přitom je to i cenově velmi dobře dostupné. Jedná se totiž o vyměnitelné krycí rámečky, jejichž nekompromisní technické řešení splňuje i ty nejnáročnější požadavky současné elektrické instalace.

Krycí rámeček a tolik krásy

Přesně tak je to, jedná se o maličkosti, které mají ovšem velké ohlasy. Dokonale splynou s každým interiérem a prakticky doladí každou místnost, stačí si jen vybrat vhodnou barvu.

kuchyně, která má zabudované zásuvky v obkladu

Přístroj je velmi jednoduchý a skládá se z:

  • mechanismu – ten charakterizuje funkci přístroje, může se jednat o vypínače, tlačítka, elektrické zásuvky, televizní, telefonické nebo datové zásuvky, různé ovladače, signalizace nebo jinou ochranu
  • krycího rámečku – je to provedení v několika barvách
  • montážního rámečku – v nabídce jsou různá provedení a modulové řady

V této modulové řadě lze přístroje umisťovat do několikanásobných rámečků a ty se dají využít jak horizontálně, tak vertikálně, což se velmi ocení v kuchyni, kdy není zásuvek nikdy dostatečné množství. Přesně podle potřeb a pěkně na míru.