Domácí pípa s chlazením

Každý z nás si určitě všiml, že ceny doslova všeho jdou astronomickou rychlostí nahoru. Ovšem naše platy, jak kdyby se zmrazily. V této době by rád člověk ušetřil na všem, co kupuje, protože jestli to půjde takhle dál, tak nebudeme mít co jíst. Jestliže i vy jste začali už šetřit a chcete vážně něco ušetřit, tak investujte do domácího výčepu. Domácí pípa s chlazením je sice investice, ale dlouhodobě se Vám zaručeně vyplatí.

domácí pípa

Domácí výčepní zařízení sice stojí nějaké peníze, ale když si člověk spočítá, kolik toho vypije a zaplatí v hospodě, tak jde o super investici. V hospodě se čepované pivo nesmírně zdražilo, a aby člověk v některých krajích platil až 60 korun za pivo, tak to je doslova zlodějina. Pokud si zakoupíte domácí výčep, tak Vás pivo vyjde v průměru na 16 až 17 Kč. Takový cenový rozdíl už je vážně k zamyšlení, a pokud jste pijan, tak ani neváhejte a výkupní zařízení kupte.

domácí pípa (2)

Díky výčepnímu zařízení si budete moct vybrat, jaké pivo si koupíte a nebudete pít pouze to, co čepuje Váš hospodský. Navíc, si můžete určit, jakou bečku si koupíte ohledně objemu. Vybrat si můžete 15 litrovou, 30 litrovou, nebo velkou bečku. Také je dobré si koupit všechny narážecí hlavy, protože člověk nikdy neví, na jaké pivo dostane chuť. Nadšená bude určitě i manželka, která uvidí, že neutrácí zbytečné peníze v hospodě, ale chcete uspořit. Také si s Vámi může dát pivo také a to za minimum peněz. Další velmi dobrou věcí je, že si sami budete hlídat čistotu hadic. Tudíž Vám nebude vytékat žádný odpad, ale výborné pivo. Samozřejmostí je, že pokud koupíte výčep, tak se k Vám přidají také kamarádi, kterým určitě také vadí chodit na pivo za takovou cenu.

Neutrácejte proto zbytečné peníze a radši si pořiďte výčepní zařízení s chlazením. Budete si moct vybrat pivo a také bude mnohem levnější než v hospodě.