Získejte svobodu, vyřešte své finanční problémy

Když člověk řeší vážné finanční problémy, musí obvykle jednat rychle, což často vede k tomu, že skočí po první půjčce, která se mu nabízí. Mnohdy se však jedná o velmi nevýhodnou půjčku, ke které si později musí vzít další, a končí to bezmocí, často i exekucí. Jak jednat?

Seberte se

Přestaňte si stěžovat na nepřízeň osudu, a začněte s tím něco dělat. Ano, život je někdy tvrdý, ale věřte, že vždy může být hůř. A právě finanční problémy mají vždy nějaké řešení. Ovšem bědováním je nevyřešíte.

prázdná peněženka

Refinancujte, konsolidujte

Pokud víte, že je vaše půjčka nevýhodná, nebo máte nevýhodných půjček dokonce více, snad vám i na dveře buší exekutoři, musíte s tím rychle něco udělat. Prvním rozumným krokem bude refinancovat půjčky, nejlépe je i sloučit do jedné, která bude mít stabilní podmínky, a rozumné, pro vás dostupné splátky. Problémem ovšem je, že banky se hypotéce pro dlužníky brání. Nechtějí s tím mít nic společného. Vaše neschopnost splácet je pro ně rizikem, které nehodlají podstupovat. Proto bude nejlepší obrátit se na nebankovní společnost, která poskytuje i bezúčelové půjčky, tudíž takové, které se hodí i k vyplacení exekuce, nebo vám dokonce poskytne možnost refinancování. Pozor ale, aby se jednalo o stabilní společnost. Možností je na trhu více, a jednou z nejlepších se jeví nebankovní společnost Nebankovní hypotéky. Půjčku zde dostanete snadno a rychle, pokud prokážete schopnost splácet, a máte čím ručit. Podmínky nastaví tak, aby pro vás byly rozumné, a dobu splatnosti dle vašich možností.

kufřík s penězi

Lepší práce, nebo brigáda navíc

Co naplat, když nejsou peníze, je potřeba zabrat. Někdy si zkrátka musíme ukousnout ze svého volného času, a najít si brigádu, ze které vám půjdou peníze navíc. Pokud si často stěžujete na špatně placenou práci, můžete si zkusit najít jinou. Řeči typu práce je málo, jsou obvykle jen výmluvy, a kdo chce, a hledá, ten najde.