Zubař na Praze 10, je jasný volba

Bolest zubů je jedna z nejhorších bolestí, co můžete zažít. Tato palčivá bolest, Vám nedá spát a budete se jí chtít zbavit co nejdříve, co to půjde. Pokud však nemáte zubaře, tak si zakládáte na velký problém, protože těch je teď nedostatek a můžete si tak počkat i několik týdnů. Pokud hledáte zubaře a nedaří se Vám žádného najít, tak se registrujte u zubaře, který se nachází na Praze 10.

Zubní ordinace Praha 10, je nově otevřená klinika, která Vám nabídne řešení na všechny problémy se zuby. Najdete zde rentgen, dentální hygienu, bělení zubů, opravu plomb, ale také specializované zákroky. Všechny tyto zákroky jsou prováděny šetrně a hlavně kvalitně. Navíc se nemusíte kvůli dentální hygieně nikam přesouvat, protože tady je vše na jednom místě. Zákroky provádí léty prověření zubaři, kteří mají dlouholetou praxi a zkušenosti. Je zde příjemný a ochotný personál, který Vám vždy pomůže. Celé centrum je moderně vybavené a celá klinika působí příjemným dojmem.

ordinace

K této ordinaci se pohodlně dostanete autobusem, tramvají a také autem. To můžete nechat zaparkované u obchodního centra Eden, odkud to budete mít pár minut ke klinice. Registrovat se můžete online a to bez rozdílu věku. Tudíž můžete předělat celou rodinu na tuto kliniku a vždy si stanovit stejný den prohlídku. Poté můžete navštívit obchodní pasáž a udělat si tak pěkný den. Nově také spolupracuje klinika s pojišťovnami a tak ušetříte alespoň nějaké peníze. Spolupráce se týká pojišťovny VZP, Maxima, PVZP a také se všemi státními pojišťovnami. Jestliže Vám nevyhovuje sídlo zubní kliniky, tak se podívejte i na ostatní pobočky, které se nacházejí v Mělníku, v Roudnici nad Labem a také v Horní Počaply.

ordinace (2)

Pokud máte vadu se zuby, nebo se Vám vytvořili kazy, tak neváhejte a registrujte se na této klinice. Zuby budete mít opět v kondici a budete mít opět nádherný úsměv.