Kam na výlet s vozem z půjčovny dodávek

Pronájmy vozidel jen kvetou a je to také z toho důvodu, že máte k dispozici vozy v perfektním technickém stavu, spolehlivé a schopné převézt jakýkoli náklad, co se vejde do jejich úložného prostoru, a mimo jiné i více osob najednou. Kupříkladu s vozem z půjčovny dodávek lze vycestovat za hranice všedních dnů a užít si víkendové nebo delší pobyty na území naší země v partě kamarádů, která si dobře uvědomuje, že u nás je rovněž krásně, je tu zajímavá příroda a některé scenérie doslova jako z pohádky. Některým z vás možná učaruje pohled ze Sněžky k Luční boudě, jinému imponuje rozsáhlá vodní hladina lipenské přehrady v podhůří Šumavy. Rádi bychom vám připomněli i některá místa méně známá, avšak rozhodně pohledná a pro letní pobyty ideální. Jedním z nich je i Klatovsko a Přešticko. Krajina řídce osídlená, nezasažená průmyslovým znečištěním, provázená meandry řeky Úhlavy.

vodní hrad Švihov

S dodávkou s úložným prostorem, případně s připojeným přívěsem, tu můžete trávit krásné slunečné dny mezi Švihovem a Štěnovicemi a poznávat krajinu buď jako vodáci, na hladině řeky, kde jistě nebudou hrozit davy lidí v kempech a na jezech, jak tomu bývá např. na Vltavě, anebo se tu můžete projíždět po značených cyklostezkách na kole. Dodávka vám poslouží jako zásobovací prostředek, dostatek nápojů i trvanlivých potravin můžete vézt s sebou a nezdržovat se nákupy v obchodních centrech.

pohled na vodní hrad

Úhlava je velmi romantická řeka, vhodná zejména pro všechny milovníky přírody, jako jsou obdivovatelé ptactva či hmyzu, pěstitelé rostlin nebo profesionální či amatérští fotografové a malíři. A pokud vyhledáváte historické památky, jistě vás uspokojí vodní hrad Švihov, zámek Lužany a barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie v Přešticích. Pobyt v této krásné krajině můžete prodloužit i o Šumavu anebo popojet dál, směrem na severovýchod, k řece Berounce.