Montáž nábytku vám může zajistit stěhovací firma

Víte o tom, že stěhovací firmy zajišťují i montáže či demontáže nábytku? Týká se to hlavně moderních kousků, které výrobci nabízí jako stavebnice, a u nichž se předpokládá, že si zákazník tyto práce již zajistí sám. No jo, ale co když je zákazník není schopen provést?

Stěhovací firmy montují nábytek, i když se nestěhujete

Potřebujete smontovat nově zakoupený nábytek a chtěli byste oslovit stěhovací firmu, i když zůstáváte stále na svém místě? Stěhování skutečně není podmínkou k tomu, aby vám firma sestavila šatní skříň, dvojlůžko nebo kuchyňskou linku. Právě toto jsou velmi časté případy, kdy si lidé zakoupí moderní nábytek, a jsou zaskočeni ve chvíli, kdy jim přepravní společnost domů nepřiveze již sestavenou skříň, ale hromadu desek a prkének, úhledně zabalenou v kartonových krabicích.

montáž nábytku

Montáž nábytku v Praze se týká každého zakoupeného kousku, pro stěhovací firmu je to i jednodušší v tom smyslu, že je uvnitř krabic k dispozici návod, i když je sestavování mnohdy spíše intuitivní záležitost.

Každý z nás si ale netroufá využít svou intuici právě na tuto činnost, nejsme všichni zkrátka řemeslně zdatní a zruční, abychom to zvládli. Nemusíte se stydět za to, že jste zrovna subtilnější postavy, anebo že nemáte doma ani pořádné nářadí. Mezi muži, u kterých by se předpokládala řemeslná dovednost je také mnoho lékařů, filosofů, spisovatelů, malířů, hudebníků a dalších profesí, které nikdy s montáží nábytku neměly žádnou zkušenost, a rády ji přenechají někomu jinému.

kuchyňská linka

Stěhováci jsou pojištění

Pojistná událost je vždy nepříjemnost, která může kdekoho zaskočit, ale pokud jste opravdu pojištění, škoda nemívá tak velký rozsah a nedochází k tak silné psychické újmě. Stěhovací firmy jsou pojištěné i pro tyto případy, že někomu při montáži nábytku poškodí nejen tento nábytek, ale třeba i další vybavení domu či bytu.