Pevná konstrukce, která nezradí

Na trhu je k dostání mnoho různé stínící techniky. Jako základ jsou považovány žaluzie, které se standardně montují k naprosté většině nových oken. Co je již však nadstandardem jsou venkovní rolety. Ty jsou výhodné v tom, že tvoří i mechanickou bariéru proti zlodějům a krádežím obecně. Při plném uzavření pak mohou vytvořit skoro naprostou tmu, která se může hodit například při sledování filmů nebo v případech, kdy nemůžete vlivem venkovního osvětlení spát. Nejsou to však jediné výhody, které vás čeká, když se rozhodnete do venkovních rolet zainvestovat.

venkovní rolety

Kvalitní stínění za všech okolností

Když hledáte kvalitní a bezproblémové stínění pro vaše okna, měli byste na klasické žaluzie hned zapomenout. Možná se nyní ptáte, proč? Odpověď je jednoduchá a tkví ve zastínění, které není realizované na sto procent. U žaluzií se totiž nachází spáry, přes které jde vidět, což někomu může být velmi nepříjemné. Z toho plyne jediné, a to, pokud chcete stoprocentní možnost zastínění vašich oken, pak zvolit jedině venkovní rolety. Ty jsou totiž tvořeny lamely, které na sebe těsné doléhají, a proto je možné vytvořit takřka stoprocentní tmu.
Tohoto efektu se využívá nejenom v domácnostech, kde jsou na míru stínění kladeny velké požadavky, ale také v kancelářích či výrobních závodech, kde se někdy stoprocentní stínění opravdu hodí.

rolety

Montáž svěřte do rukou specialistům

Pokud věříte tomu, že právě venkovní rolety jsou prim, který byste měli zvolit, určitě myslete na to, že klíčem k naprosté spokojenosti je odborná montáž. Pracovníci firmy se totiž postarají o to, abyste mohli s těmito prvky pracovat, co možná nejdříve, a to bez jakéhokoliv omezení. Pro vás to tedy bude znamenat pohodlí a možnost vytvořit konečně kvalitní stínění, které bude vyhovovat i náročným požadavkům. Proto neváhejte nahlédnout do sortimentu jednotlivých typů, které jsou vám k dispozici.

5/5 - (1 vote)