Při vybavování bytu nezapomeňte na rámečky Unica Colors

Rámečky jsou produktem francouzské společnosti Schneider Electric, jež působí po celém světě již od roku 1836 a v Česku má svoji pobočku (výrobní závod) v Písku. Firma je expertem v elektrotechnickém průmyslu a na jejích produktech jako jsou tyto rámečky, je to znát. U tohoto výrobku oceníme totiž nejen design a barevnou škálu modelů, ale také praktičnost.
bílá zásuvka

Podívejme se na tuto vychytávku podrobněji. Jde o řadu zásuvkových a vypínačových dekorativních rámečků se škálou dvaceti barev, díky kterým krásně „doladíte“ interiér bytu, domu nebo kanceláře. Stačí si při zařizování domova zvolit elektropřístroje (zásuvky, vypínače, tlačítka, stmívače) značky Unica a můžete začít vymýšlet a kombinovat. Vzhledem k tomu, že si můžete vybrat z opravdu široké barevné nabídky, není problém sladit zásuvky i vypínače s nástěnnou malbou, podlahou nebo nábytkem. Čím dál modernější jsou také místnosti s různými barvami stěn a ani to není problém. Samozřejmě nemusíte jen „ladit“ barvy – odvažte se a udělejte ze zásuvek a vypínačů dekorativní prvek. Nesnažte se je zamaskovat, právě naopak – zvýrazněte a překvapte své hosty pokaždé, když přijdou!

Největší výhodou tohoto produktu je, že se dají velice jednoduše vyměnit – už žádné šroubování! Rámeček vymění i laik a to za pár vteřin! Jednoduše jej „vycvaknete“ a vyměníte za jiný. Nemusíte se tedy obávat barevné změny celého interiéru – změníte design pokoje – vyměníte krycí rámečky!
barevné vzory a štětce

Co se týče praktičnosti, tak zde nemají tyto rámečky konkurenci. Také nesnášíte čištění drobných záhybů zásuvek a vypínačů zanesených barvou z čerstvého malování, případně pracné olepování krycí malířskou páskou? Rámečky Unica Colors před malováním jednoduše sundáte a po malování nasadíte – barva bude navíc krásně „zatřena“ i pod nimi.

Kromě dvacetibarevné škály (od základních barev přes krémové odstíny až po zlaté či stříbrné varianty) se může tato modelová řada pochlubit i variantami dvou, tří, čtyř až pětinásobných rámečků, které můžete navíc namontovat svisle i vodorovně.

Stavíte, rekonstruujete nebo zařizujete-li byt – Unica Colors vám pomůže.

5/5 - (1 vote)