Rodinná dovolená na Moravě

Vzhledem k aktuální situaci se spousta lidí obává odjet na dovolenou do zahraničí, a tak přemýšlejí, která místa v České republice stojí za to navštívit. Zkuste zajet do hor! Hory jsou krásné i mimo zimu, a například areál Dolní Morava toho může hodně nabídnout celé rodině. Morava jako taková je kouzelným místem, kde si můžete vychutnat nejlepší vína od lokálních pěstitelů, odpočinout si v přírodě, a zažít spoustu zábavy. Proč jet na dovolenou právě na Dolní Moravu?

kotlíky nad ohněm

Aktivity a zážitky

Ačkoliv je Dolní Morava maličkatou obcí, je známá právě svým horským lyžařským střediskem, a spoustou aktivit pro každé roční období. Můžete si zde zapůjčit elektrokola, nebo horské koloběžky, a udělat si nezapomenutelný cyklovýlet po malebném okolí. Pro odvážné je zde zábavní zóna Pumptrack, kde se jistě skvěle vyřádíte. Pro děti je zde vybaveno úchvatné hřiště, kde nechybí ani slackliny, gravitační lanovka, a dětský trail. Dále je zde pro celou rodinu možnost využití horských kár, což jsou nadupané tříkolky, které jsou bezpečné, ale i tak zažijete spoustu adrenalinu.

jízda na kole

Ubytování

Morava nabízí spoustu možností, co se týče ubytování. Pokud zadáte do vyhledávače hotel Dolní Morava, budete si moci vybrat hned z několika různých druhů hotelů. Pokud se budete chtít ubytovat rovnou na sjezdovce, jsou vám k dispozici překrásné apartmány, a to za skvělou cenu, a s krásným horským výhledem. Mimo sjezdovku se pak můžete ubytovat například v útulném penzionu v Mlýnickém dvoře, s možností vzít si s sebou i svého mazlíčka. Cena za noc je zde 350Kč na osobu, a ke sjezdovce to máte necelý kilometr daleko. Dále pak můžete využít ubytování v penzionu v Čenkovicích, v penzionu skála, nebo v penzionu Kocanda.

Proč zrovna Morava?

Morava toho nabízí spoustu. Zde není problém trávit večery u ohniště, opékáním špekáčků, a zpíváním oblíbených písní. Budete obklopeni přírodou, nezruinujete peněženku, a zažijete vše, co město zkrátka nemůže nabídnout.