Správným jídlem a pohybem opravdu zhubnete

Nový rok pro spoustu lidí znamená předsevzetí v podobě cesty za novým tělem. Do léta je ještě vcelku dlouhá doba, a tak je ideální čas začít na sobě pracovat. Všude okolo nás vidíme štíhlé osoby, ne-li s fitness tělem, odevšad se na nás valí proteiny, zdravá strava, cvičení, zkrátka zdravý životní styl. V nejednom člověku to může vyvolat dojem, že pokud ho trápí nějaké to kilo navíc, bude terčem posměchu. I to může být důvodem, proč lidé začínají s hubnutím právě začátkem roku. Letní měsíce se ale blíží rychleji, než by se zdálo, a tak pokud i vy máte na své postavě co zlepšovat, určitě je nejvyšší čas začít jak s cvičením, tak s jídlem.

fitness pomůcky

Fitness strava je druh stravování, které obsahuje všechny potřebné látky jako tuky, cukry, bílkoviny a další stopové prvky. Je opravdu nutné dodržovat zásady zdravé stravy, protože bez zdravého jídelníčku se můžete cvičit k smrti, a stejně vám na těle nějaký ten tuk zůstane.

Co tedy udělat?
Nemusíte okamžitě utrácet tisíce za značkové fitness oblečení, ale měli byste si osvojit zásady zdravého stravování. Je třeba jíst dostatek vlákniny, masa, ovoce a zeleniny, luštěnin, zkrátka zapomeňte na smažená jídla, pečivo, polotovary a sladkosti. Zaměřte se na to, abyste se pokud možno svěřili do péče kvalitního výživového poradce. Jsou samozřejmě dny, kdy nemůžete jíst plnohodnotné jídlo.

fitness strava

Zpozdil se vám autobus a nestíháte si uvařit, nebo se vám nečekaně změnili plány. I to se může stát. Pro tyto případy u nás najdete vysoce kvalitní náhradu jídla v příchuti vanilky, čokolády, lesní směsi nebo neutrální, kam si můžete třeba ovoce přidat sami. K dispozici máte velká balení nebo sadu menších balíčků pro převoz třeba do školy nebo do práce. Po tomto drinku rozhodně nebudete hladovět, ale tělu dodáte vše, co mu právě chybí. Je to ideální drink po cvičení. Samozřejmě že pouze pitím tohoto drinku nezhubnete, je třeba cvičit a normálně jíst. Ale jako náhrada jednoho jídla nebo jako svačina je to ideální volba.