Americké speciality

Dnes již v obchodních řetězcích naleznete různé tematické týdny, které vás vezmou za jídlem nějaké cizokrajné kuchyně. Jeden nejmenovaný diskontní řetězec má takové týdny pravidelně několikrát za rok. Můžete tedy ochutnat různé speciality, které si doma zkrátka neuvaříte a tím pádem si dopřát to, co vám chutná. Rozhodně je dobré, tento týden využít, hlavně v případě, že milujete americké speciality. Podívejme se tedy podrobněji, co si můžeme všechno koupit.
americká vlajka 
Co vše je v nabídce?
Můžete si vybírat z široké nabídky různých produktů nebo polotovarů, které si jednoduše uvaříte a máte hotové jídlo. V nabídce je například: javorový sirup, arašídová pomazánka, americká pizza nebo zmrzlina, Brownie kakaový koláč, New York cheesecake, cibulové kroužky, vepřová žebírka, hamburgery, masové kuličky, kuřecí křidélka nebo stehna, trhané vepřové maso, slanina marinovaná v medu, speciální americký sýr, různé jogurty na americký způsob, mléčné nápoje (jahoda, čokoláda, kakaové sušenky), lívance na americký způsob, šťáva z několika druhů ovoce (super je, že je 100 % přímo lisovaná), brusinky, cheesecake, omáčky na hamburgery (hořčičná, sendvičová a další druhy), housky na hamburger, bagety na hot dog, toastový chléb, hot dog párky, pražená cibule, směs na palačinky, ovocné pomazánky (například borůvková nebo brusinková), americké krémy, směs na pečení muffinů (s čokoládovými kousky, s borůvkovou náplní, čokoládové), mini muffiny, mini brownies (s čokoládovými vločkami, lískovými oříšky), sušenky (s jablečnou náplní, s ovesnými vločkami a brusinkami, s hořkou čokoládou), arašídy, whisky, různá vína a další.
sušenka a mléko
Jak je to s cenou a kvalitou?
Cena je velice přijatelná. Nemusíte se bát velkých investic, některé produkty jsou levnější a jiné dražší. Každý si zde přijde na své, vyberete si produkty, které chcete a jednoduše si je kupte. Myslím, že stojí za to investovat nějaké peníze a ochutnat různé pokrmy. Kvalita je přijatelná, samozřejmě neustále doporučuji se dívat na etikety, aby tam bylo co nejméně různých zbytečných chemických látek.

5/5 - (1 vote)