Musíte se zviditelnit

Kdo má dnes e-shop, který nabízí tak unikátní produkt, že jej nemá nikdo jiný? Takové produkty bychom dokázali snadno spočítat a určitě se nejedná o něco, co pravidelně nakupujeme. Většina e-shopů pak nabízí velmi podobné produkty, jako celá řada jiných. A tady nastává nejen velký problém, ale také velká příležitost.

počítač

Posuňte se nahoru
Ať už nabízíte na internetových stránkách cokoliv, není možné spoléhat se na to, že vaše stránky budou zákazníci navštěvovat přímo. Cesta k vám povede přes jeden z vyhledávačů. Zpravidla přes Google nebo přes Seznam. A na kolikáté stránce chcete být, aby vás zákazníci objevili? Jaká je šance, že zákazník bude procházet pátou nebo dokonce desátou stránku? Je třeba být na předních místech. Jak se tam dostat? SEO optimalizace stránek je klíčem k úspěchu. Klíčem k úspěšnému posunu na přední pozice ve vyhledávači a zejména klíčem k tomu, abyste se na této přední pozici udrželi i nadále. Určitě se nejedná o aktivitu, které byste se věnovali jen jednou a ta by vám navždycky zajistila vysokou návštěvnost. Je třeba se této činnosti věnovat pravidelně a opakovaně. Máte na to prostor? Ne?

vyhledávače

My se postaráme za vás. Pokud svěříte vaše obchody do našich rukou, můžete se těšit na vysokou návštěvnost vašich stránek. Navrhneme vám klíčová slova a upravíme obsah vaší internetové prezentace tak, aby byla více viditelná pro konkrétní vyhledávač. Ano, tato činnost se provádí pouze jednou. Bohužel vám však nezajistí udržení přední pozice. Je třeba vaše stránky pravidelně propagovat. Nejefektivnější cesta vede přes PR články, kterou jsou umístěny na tematických webech s vysokou návštěvností. Odkaz na vaše stránky vám přivede nové zákazníky, ale především označuje vaše stránky jako místo s vysokou důvěryhodností. A to je právě signál pro konkrétní vyhledávač, který určuje pořadí jednotlivých internetových stránek. Kontaktujte nás co nejdříve a první místa budou i vaše!

3.7/5 - (3 votes)