Solární sprcha pro každou zahradu

Na výběr je z mnoha různých druhů a dokonce odlišných barevných kombinací. Díky tomu si můžete vybrat tyč v klasické leč velmi elegantní černé, ale také modré nebo dokonce fialové! Produkty se také liší svou cenou, takže si zde jistě vybere každý. Široká nabídka umožňuje výběr z rozsáhlého sortimentu různých druhů, což ocení nejenom zahrádkáři, ale také bazénoví nadšenci.


bar u bazénu

Jednoduchá instalace a ještě snadnější použití

Solární sprcha je ideálním prostředkem k letnímu osvěžení. Hodí se na každou zahradu, postačí pouze přívod vody a rovný, stabilní povrch a můžete si ji klidně nainstalovat. Vybírat bychom však ještě měli slunné místo, aby se její tělo mohlo zahřívat. To nám následně zajistí, že jakmile sprchu pustíme, půjde z ní teplá, dokonce často až horká voda, protože může dosahovat neuvěřitelných 60°C. Proto jsou také všechny tyto produkty vybaveny páčkou, jakýmsi regulátorem teploty, jak to znáte ze svých domácích koupelen.

  1. Ideální v případě, že máte malou zahradu a nemáte zde koupelnu a možnost se opláchnout.

pomalé kapání

Je mnoho chatiček a chatek, které sice mají přívod vody, ale nic víc, proto je ideální vybrat si typ, který vám bude nejvíce vyhovovat. Postavíte a nainstalujete ji na slunné místo a večer máte dokonce i teplou vodu pro osprchování se.

  1. Dalším využitím je samozřejmě možnost opláchnout se před nebo po výstupu z bazénu.

Tyto produkty se často pořizují k bazénům, protože tam se dají hojně využít. Zejména před vstupem do bazénu, abychom se sami osvěžili a ovlažili své tělo, ale také proto, abychom ze sebe smyli nečistoty, prach a pyl ulpěný na kůži nebo zbytky krému, trávy z nohou a tak dále. Díky tomu nebudeme tolik, byť neviditelných, nečistot vnášet do bazénu a to má následně další výhodu a to tu, že nakonec nebudeme muset tolik přidávat chemie do bazénu, abychom vodu v něm udrželi v optimální kvalitě a v optimálních podmínkách. Jakmile si zaplaveme a vylezeme, nemusíme chodit celí mokří až do domu, kde bychom se osprchovali, ale zase můžeme využít tohoto chytrého a jednoduchého produktu. Smyjeme ze sebe chlor a můžeme zůstat třeba ještě nějakou dobu venku na sluníčku.

Nevyžadují žádný zdroj elektrické či tepelné energie. Vodu vám nahřejí zkrátka zadarmo. Voda se akumuluje v těle sprchy a následně se nahřívá, když na ní dopadají sluneční paprsky.

5/5 - (2 votes)